Galwatech - odkryj moc cynkowania galwanicznego dla przemysłu, ochrony i ozdoby - Galwatech: Nowoczesne Rozwiązania w Cynkowaniu Galwanicznym - Przemysłowe, Ochronne, Ozdobne

Cynkujemy ciężkie, duże gabaryty, posiadamy duże wanny 3000x1250x1000.
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy
Twój Partner w Biznesie
Zapraszamy do współpracy

Twój Partner w Biznesie
Przejdź do treści

Nasza oferta: cynkowanie galwaniczne, obróbka metali i cynkowanie bębnowe

Dysponujemy profesjonalnymi automatycznymi liniami gwarantującymi wydajne moce przerobowe. Oferujemy duże wymiary wanien umożliwiające cynkowanie ciężkich i wielkogabarytowych elementów. W ofercie posiadamy również cynkowanie bębnowe do elementów drobnych (śruby, nakrętki i gwoździe, itp.).
 
W Google znajdą Państwo nas jako cynkowanie galwaniczne (elektrolityczne), galwanizacja, cynkownia, dobra cynkownia galwaniczna.
Galwanizacja

-powłoki ochronnych
-powłoki dekoracyjno -zabezpieczające
-powłoki funkcjonalne
-powłoki techniczne
Posiadamy linie produkcyjną, wanny galwaniczne o wymiarach:
długość 3m, głębokość 1,25m, szerokość 1m
Social media

Firma GalwaTECH jest znana i dobrze oceniana. Siedzibę główną posiada w województwie kujawsko pomorskim w północnej części centralnej Polski. W obecnym statusie działa w branży galwanicznej od 2006 roku w Mogilnie.
Nasz fanpage na Facebook GALWAtech
Kontakt


Galwa-TECH Łukasz Gwiazda
Dąbrówka 43, 88-300 Mogilno,
NIP 557-153-40-51
tel. 602 500 716
galwatech@galwatech.pl

O firmie

Firma GALWAtech siedzibę główną posiada w  województwie kujawsko pomorskim w północnej części centralnej Polski. W  obecnym statusie działa w branży galwanicznej od 2006 roku w Mogilnie.  Miejsce przedsiębiorstwa zostało ustawione ze względu na położenie geograficzne pomiędzy Gnieznem koło Poznania, a Inowrocławiem obok Bydgoszczy. Na tym obszarze też zarejestrowanych jest najwięcej rozwijających się podmiotów gospodarczych.   Od tego okresu partnerzy biznesowi oceniły markę GALWAtech i jakość galwanizacji  za najlepsze na rynku europejskim.

Opis technologii

Cynkowanie jest to proces  powlekania, osadzania cienkiej powłoki o jednakowej  grubości na powierzchni elementów metalowych. Cechami charakterystycznymi  procesu galwanizacji są: jednakowa równa powłoka, możliwość otrzymania różnych grubości powłok, uzyskanie stosunkowo gładkiej powierzchni, pełna kontrola procesu galwanizacji, małe straty osadzanego materiału, możliwość wykonania technologii dla różnych rozmiarów i ilości elementów, możliwość otrzymania produktu o różnych parametrach technicznych, duża szybkość wykonania procesu powlekania, dobra przyczepność powłok gotowego produktu, dobre efekty wizualne i dekoracyjne, wysoka odporność ocynkowanych materiałów na czynniki zewnętrzne, uzyskanie czystej powłoki cynkowanych elementów.

 01  Próbkowanie - wszystkie próby wykonujemy gratis
02  Cynkowanie wannowe - zawieszkowe

Wymiary wanien

Zdjęcie przedstawiające wanny o wymiarach
długości 3m, głębokości 1,25m, szerokości 1m
03  Wsparcie cynkowania

Pełne wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie zarówno przed jak i po wykonaniu usług. Nasi eksperci czuwają nad najwyższą jakością naszych usług.

Ważna w galwanizacji


Jedną z najważniejszych elementów w cynkowaniu jest zastosowanie dobrej i sprawdzonej, niemieckiej  technologii monitorowanej przez  europejskich ekspertów.

Zadzwoń do nas

Każdy klient GALWAtech cynkowni galwanicznej  jest ceniony, a zamówienia traktowane indywidualnie

Zapraszamy do oceny naszych usług

Dziękujemy za każdą opnię. Ponieważ dbamy o rozwój i dążymy do ciągłej poprawy jakości naszych usług będziemy wdzięczni za każdą opinię, która wspomoże nasz rozwój.
Dziękuje za realizacje zamówień - szybko , sprawnie i solidnie.

Grzegrz INTRO - Happy Customer
Współpracyjemy od wielu lat w technoligii galwanizacji, polecam

ANNA Windows - Happy Customer
Nasza korporacja pragnie podziękować za realizację zamówienia seryjengo.

Viki - Happy Customer

Napisz do nas

zapraszamy do zadawania pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji
Celem naszej firmy jest satysfakcja klienta, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Projekty realizowane są na bieżąco.
Dane firmy

"GALWA-TECH"
Łukasz Gwiazda
88-300 Mogilno, Dąbrówka 43
NIP:557-153-40-51 REGON 340206770
Wróć do spisu treści