Opis firmy informatycznej Mogilno - Serwis naprawa komputerów odzyskiwanie danych Mogilno Inowrocław

logo firmy eintro
nelefon do informatyka
link do poczty
Do pobrania teamviewer
AnyDesk zdalny
Przejdź do treści

Opis firmy informatycznej Mogilno


Firma INTRO usługi informatyczne

specjalizuje się w utrzymaniu poprawności pracy systemów informatycznych, zapewniając ciągłość pracy komputerów oraz urządzeń sterujących. Przy wdrażaniu nowego oprogramowania odpowiednio dobranego do specyfiki firmy swoją wiedzą i doświadczeniem programistycznym oferuje także prowadzenie księgowości, kadr i płac z naprawą błędów ZUS jako zewnętrzna księgowość (biuro rachunkowe).  Zewnętrzna opieka informatyczna i księgowa prowadzona jest głównie na terenie Polski w szczególności w województwach takich jak: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Inowrocław, Gniezno, Trzemeszno, Poznań, Barlinek, Mogilno) oraz w krajach Unii Europejskiej. Wiedza techniczna oraz doświadczenie zdobyte na rynku daje możliwość świadczenia szeroko rozumianych specjalistycznych usług informatycznych.  
Praktyka nabywana była latami przez współpracę z firmami partnerskimi w tworzeniu sprzętu komputerowego do jednostek rządowych. Obsługę informatyczną i techniczną firm, przedsiębiorstw i osób indywidualnych oraz organów ustawodawczych: policji, prokuratury, urzędów (opinie Biegłego Sądowego z zakresu informatyki).
Dzięki zastosowaniu najnowszego sprzętu i oprogramowania do informatyki śledczej udostępniamy możliwość odzyskania danych z nośników elektronicznych. Odzyskane dane mogą pochodzić z paru lat wstecz, w zależności od użytkowania.
Zespół może się także poszczycić projektowaniem, pozycjonowania i reklamą stron internetowych w popularnych przeglądach internetowych na całym świecie.
Zapraszamy do współpracy. Cenimy każdego klienta, oferujemy klauzulę tajności danych.

inż. Grzegorz Kożański


DZIAŁ INFORMATYCZNY


    Firma informatyczna
    Wróć do spisu treści