Nie ma problemu z utratą danych! - Poznaj naszą firmę informatyczną - "Świat IT: Bezproblemowe Technologie - odzyskiwanie danych"

Program do zdalnej pracy AnyDesk
Przejdź do treści

Nie ma problemu z utratą danych! - Poznaj naszą firmę informatyczną


Firma INTRO usługi informatyczne

specjalizuje się w utrzymaniu poprawności pracy systemów informatycznych, zapewniając ciągłość pracy komputerów oraz urządzeń sterujących. Przy wdrażaniu nowego oprogramowania odpowiednio dobranego do specyfiki firmy swoją wiedzą i doświadczeniem programistycznym oferuje także prowadzenie księgowości, kadr i płac z naprawą błędów ZUS jako zewnętrzna księgowość (biuro rachunkowe).  Zewnętrzna opieka informatyczna i księgowa prowadzona jest głównie na terenie Polski w szczególności w województwach takich jak: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Inowrocław, Gniezno, Trzemeszno, Poznań, Barlinek, Mogilno) oraz w krajach Unii Europejskiej. Wiedza techniczna oraz doświadczenie zdobyte na rynku daje możliwość świadczenia szeroko rozumianych specjalistycznych usług informatycznych.  
Praktyka nabywana była latami przez współpracę z firmami partnerskimi w tworzeniu sprzętu komputerowego do jednostek rządowych. Obsługę informatyczną i techniczną firm, przedsiębiorstw i osób indywidualnych oraz organów ustawodawczych: policji, prokuratury, urzędów (opinie Biegłego Sądowego z zakresu informatyki).
Dzięki zastosowaniu najnowszego sprzętu i oprogramowania do informatyki śledczej udostępniamy możliwość odzyskania danych z nośników elektronicznych. Odzyskane dane mogą pochodzić z paru lat wstecz, w zależności od użytkowania.
Zespół może się także poszczycić projektowaniem, pozycjonowania i reklamą stron internetowych w popularnych przeglądach internetowych na całym świecie.
Zadzwoń teraz lub poproś o kontakt przez formularz kontaktowy. Cenimy każdego klienta, oferujemy klauzulę tajności danych.

inż. Grzegorz Kożański


DZIAŁ INFORMATYCZNY


    Wróć do spisu treści