Outsourcing usługi informatyczne - "Świat IT: Bezproblemowe Technologie - odzyskiwanie danych"

Program do zdalnej pracy AnyDesk
Przejdź do treści

Outsourcing usługi informatyczne

Oferta


OBSŁUGA INFORMATYCZNA DLA FIRM Outsourcing ITWiedza techniczna naszego zespołu daje nam możliwość świadczenia usługi informatyczne . Oczywiście świat IT rozwija się nieustannie z zawrotną prędkością, niekiedy wypuszczane na rynek oprogramowanie ma dużo błędów i to informatycy muszą uaktualniać błędy systemowe. Zatem cały czas eksperci naszej firm szkolą się podnosząc kwalifikacje.W zakres oferty informatycznej wchodzi:

Serwisu sprzętu i oprogramowania

- firma Intro prowadzi opiekę nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem. Dzięki Outsourcing IT firma partnerska pracuje poprawnie w sposób ciągły, nie występują poważne zatrzymanie pracy całego systemu. Systematyczny serwis komputerów zapobiega uszkodzeniu, a czasami spaleniu całych podzespołów narażając właściciela urządzeń na ogromne straty sprzętowe i finansowe. Większość działań wykonywanych przez firmę Intro stanowi poprawę szybkości działania programów oraz profilaktyczne zabezpieczanie danych przed nieodwracalną utratą programów oraz zapisanych informacji.


Projektowanie i utrzymanie sieci komputerowych

- projektowanie i budowa sieci komputerowej może zaważyć na jakości przepustowości, szybkości oraz bezawaryjności pracy użytkowników w późniejszej eksplantacji. Z praktyki możemy podpowiedzieć, że należy wybrać okablowanie o wyższych parametrach. Okablowania budynków wiąże się z dużym nakładem prac monterskich i wykonuje się czasem raz na wiele lat.
Topologie jaki stosuje się do projektowania sieci to topologia typu gwiazdy - każdy komputer jest niezależny i nie jest uzależniony od innego, nie włączając w to serwer. Tworząc gniazdka dostępowe należy pamiętać o rozwijaniu się firmy i zakupie dodatkowych komputerów oraz drukarek z gniazdem LAN. Po wykonaniu sieci komputerowej możemy pomyśleć o wyborze odpowiedniego serwera.  Ceny serwerów różnią się znacznie i kształtują się od kilku set złotych po kilkaset tysięcy w zależności od przeznaczenia. Jeżeli już mamy naszą wymarzoną sieć trzeba ją zabezpieczyć przed osobami niepowołanymi, wirusami.  Nad tymi zadaniami stoi na straży właśnie firma INTRO. To informatycy dbają o prawidłowe działanie całej firmy.  


POZYCJONOWANIE I PROJEKTOWANIE STRON
-
Proponujemy Państwu wykonanie strony internetowej zaprojektowanej zgodnie wytycznymi popularnych wyszukiwarek internetowych. W dobie Internetu, pełnej informatyzacji, możliwości dotarcia do każdego potencjalnego klienta daje nam właśnie dobrze wykonana strona internetowa.  Ale to nie wszystko strona potwierdza nasz statut i poprawia wiarygodność jako partnera.
Do pozycjonowania stron internetowych niezbędna jest nie tylko znajomość języka html, przejście wielogodzinnych szkoleń o temacie poprawnego dodania i wyniesienia na pierwszą pozycję google, analizowanie kodu źródłowego strony, tworzenia wizerunku na portalach społecznościowych,  ale przede wszystkim dobre poznanie Partnera dla którego piszemy i pozycjonujemy stronę www. W większości przypadków otrzymane zlecenia wiążą się z wykonaniem strony od podstaw z pisaniem tekstów oraz wykonaniem zdjęć. Bez rozmów,  utożsamianie się z  firmą, tego typu zlecenia były by nie wykonalne. Ktoś by powiedział - "I to wszystko?" - nie pozycjonowanie i projektowanie stron internetowych to wielogodzinne i wielomiesięczne prace informatyków. Dzięki wszystkim wykonanym krokom otrzymujemy najlepsze wyniki.

AUDYT SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA
- W ostatnich latach legalność oprogramowania, analizy sprzętu komputerowego stają się bardzo ważnym elementem w prowadzeniu biznesu. Analizy są czasochłonne, ale dają możliwość weryfikacji i ewentualne zakupy brakujących licencji, otrzymamy listę sprzętu wraz z parametrami, listę loginów i haseł zapisanych w systemie.  
W większości przypadków sami użytkownicy bez wiedzy przełożonych instalują oprogramowania warte czasami kilkanaście tysięcy Euro, a gdy następują kontrole wszyscy umywają ręce i Pracodawca ponosi konsekwencje prawne.
Po audycie jeżeli jest niezbędne dodatkowe oprogramowanie firma INTRO proponuje zakup lub instalacje alternatywnych wersji darmowych dostępnych także dla firm. Każdy komputer otrzymuje kartotekę z podpisem użytkownika o nieinstalowaniu oprogramowania na własną rękę, bez licencji biorąc na siebie odpowiedzialność za użytkowany sprzęt komputerowy.ODCZYT TACHOGRAFU CYFROWEGO AUTA ORAZ KARTY KIEROWCY - firma Intro odczytuje dane z tachografu i karty kierowcy z dojazdem do lokalizacji floty pojazdów. Sczytanie tacho polega na przeniesieniu zapisu zdarzeń z tachografu auta, karty kierowcy na specjalistyczne urządzenie TachoDrive, wykonanie analizy oraz przesłanie dokumentacji do siedziby firmy zlecającej rozliczenie pracy kierowcy.
Tego typu zadania są nałożone na przewoźnika jako bezwzględny obowiązek.
Jak często należy sczytywać kartę kierowcy ?
- Dane należy sczytywać minimum co 28 dni od momentu pierwszego włożenia karty kierowcy do tachografu bez względu czy jeździ czy nie.
Jak często należy odczytywać dane z auta tachografu ?
-Dane z tachografu auta należy pobierać minimum co 90 dni
Pamiętajmy, że za pobór danych z pojazdu i z karty kierowcy odpowiada przedsiębiorca co może skutkować odebraniem licencji na przewozy. Dzięki systematycznej analizie jazdy kierowców możemy uniknąć poważniejszych uchybień

Wróć do spisu treści